לא אוהבים לקרוא אבל רוצים להרחיב את הידע בהיסטוריה? הכתבה הזו בשבילכם

פודקאסט על היסטוריה

פודקאסט היא תוכנית כמו תוכנית רדיו, שאפשר להאזין לה דרך הטלפון, המחשב ולמעשה בכל מקום שתרצו – בהליכה בערב, בדרכים, לפני השינה ועוד. קיימים נושאים רבים שיש בהם פודקאסטים שמוקלטים ע"י אנשים חובבים שמכירים את הנושא לעומק, או ע"י אנשים שמומחים באותו תחום ומעוניינים לתרום לעולם מהידע שלהם. יתרון ברור של פודקאסטים על פני תוכניות רדיו נעוץ בעובדה שמדובר בתוכניות מוקלטת נגישה שאפשר להאזין לה בכל עת, ולא להיחלץ לגשת לרדיו כשמתחילה תוכנית שרוצים להאזין לה. בין הנושאים הרבים שניתן להאזין להם בפודקסטים (לצד פוליטיקה, ספורט, ריאיונות עם אנשים שונים) הוא היסטוריה. כן, היסטוריה. אם אתם רוצים להרחיב את דעת בנושא החשוב הזה, אך אתם לא אוהבים לקרוא או שאין לכם זמן לזה, פודקאסט הוא פתרון טוב לזה.

איפה להאזין לפודקאסט?

תוכלו להאזין לפודקאסטים ברחבי האינטרנט ובאפליקציות ייעודיות. זה הזמן להכיר לכם את מרכז הפודקאסטים, ובו כל מה שרציתם לקרוא על היסטוריה עכשיו בפודקאסט מעניין במיוחד. תוכלו למצוא שם מגוון פודקאסטים שמדברים על תקופות שונות בהיסטוריה ושנוגעים בנושאים אלו מנקודות מבט שונות ומעניינות. כך למשל תמצאו פודקאסטים על המזרח התיכון, פרל הרבור, מלחמת העולם הראשונה, מלחמת העולם השנייה, שביל ישראל ועוד. יש אפילו פודקאסטים בנושאי היסטוריה לילדים, וכך גם הילדים שלכם יוכלו להרחיב את הידיעות שלכם עם פודקסט בנושא.

מה עוד תמצאו באתר הזה?

באתר מרכז הפודקאסטים תוכלו למצוא לצד היסטוריה מגוון נושאים נוספים שכדאי לכם לבדוק. כך למשל ספורט, חדשות ופוליטיקה, ספורט, מוזיקה וקולנוע, תרבות ופנאי, אוכל ובריאות, מדע וטכנולוגיה וכן בנושאים כלליים יותר. באתר תוכלו לבדוק גם את 10 הפודקאסטים המובילים והמומלצים ביותר, עדכונים על כאלה חדשים, וכן טרנדים. ההפעלה של הפודקאסטים פשוטה ונגישה, ותוכלו לעצור אותו כשתרצו ובהמשך להמשיך מהנקודה שבה עצרתם.

לסיכום

פודקאסטים הם דרך נהדרת להרחיב את הידיעות במגוון תחומים, ואף להיפתח לנושאים חדשים ולהרחיב את הידע העולם. כיום ניתן למצוא פודקאסטים גם בנושאי היסטוריה במרכז הפודקאסטים! מדובר באפשרות נהדרת לאנשים שלא אוהבים לקרוא או שאין להם הזמן לכך (שכן ספרי היסטוריה הם ארוכים ולעיתים יכולים להיות מורכבים). ניתן להאזין להם במהלך הנסיעה ברכב לעבודה, או לכל מקום אחר, במהלך פעילות גופנית או אימון, בזמן שמנקים את הבית, עובדים או סתם נחים. אנו מקווים שתצליחו להרחיב את הידיעות שלכם בנושא היסטוריה, לצד נושאים. בהצלחה רבה ותיהנו!

נגישות
גלילה לראש העמוד