גיוס תרומות באינטרנט: ב-jgive תוכלו לתרום למי שתרצו – ואפילו לקבל החזר מס

להיות בצד שתורם זוהי לא פחות מזכות. לתרום זה לדעת לעצור כדי לראות את האחר. לתרום זה להצליח להושיט יד גם מבלי להשקיע זמן. לתרום זה לדעת שבזמן שעשיתי לביתי, גם הצלחתי לפעול לטובת הכלל. לתרום זה לחנך את הילדים להסתכל מעבר למה שהם רוצים. לתרום זה לדעת שאנחנו חיים במדינה שלאנשים אכפת בה האחד מהשני. לתרום זה להזכיר לעצמנו לומר תודה על מה שיש. לתרום זה לחוש גאווה, להיות חלק מיישום של פתרון ולהיות חלק ממשהו הרבה יותר גדול. מכאן שאם גם אתם מבקשים לתרום, מוזמנים להכיר פלטפורמה אידאלית. כזו שמרכזת מבחר הצעות ראויות, שמקפידה על שקיפות, שמסייעות לקבל החזרי מס ועוד. מוזמנים להכיר גיוס תרומות באינטרנט באמצעות jgive וכמובן שגם לתרום.

שלל עמותות שמקפידות על שקיפות מלאה

באתר jgive מחכות מגוון עמותות שזקוקות לסיוע שלכם. יש עמותות שפועלות למען מוגבלים, למען ניצולי שואה, למען כוחות הביטחון, למען משפחות נזקקות, למען חיזוק קהילות מגוונות, למען קידום פלטפורמות חינוכיות, למעם שיקום ילדים חולים, למען קידום נשים וכדומה. פה ראוי לציין שכל עמותה שתמצאו בפלטפורמת jgive נבחרה בקפידה ומחזיקה באישור ניהול תקין. מעבר לכך, כל עמותה משתפת פעולה עם מדדי שקיפות, כך שניתן לדעת בדיוק כמה מסך התקציב מופנה לפעילות שעומדת על הפרק, כמה עובדים יש בעמותה, כמה מרוויחים העובדים הבכירים וכדומה. מכאן שאם מחפשים לתרום בלב רגוע, טוב לדעת שבאתר יש המון גופים שזקוקים לכך ושבהחלט ראויים, וזאת כי הם דואגים להפנות את התרומות באופן היעיל והמוסרי ביותר.

 

 

החזרי מס

אומנם אנשים מבקשים לתרום כדי לסייע ולבנות קהילה תומכת ובעלת מודעות הדדית, אך אין זה אומר שלא נעים לקבל החזרי מיסים בגין תרומות. מכאן שראוי לדעת שכל מי שתורם (הן שכיר והן עצמאי) זכאי לקבל החזר של 35% מסך התרומה. עם זאת, רבים מוותרים על כך, פשוט כי מדובר בהליך שכרוך בבירוקרטיה. מכאן שכה טוב לדעת שבאמצעות פלטפורמת jgive ההתנהלות פשוטה ומהירה. ע"י לחיצה אחת ניתן להוריד בצורה מרוכזת את סך הקבלות עבור התרומות שנתרמו לכל אורך שנת המס, ואף בסוף שנת המס נשלחת תזכורת לנצל זאת – הכי יעיל שיכול להיות. כמו כן, אם אתם שכירים, החיים אפילו יותר פשוטים. באמצעות לחיצת כפתור זוכים לא רק לרכז את סך התרומות, אלא גם להגיש בקשה מקוונת בגין החזרי מס לרשות המיסים.

מקסימום כוונה טובה מקסימום תרומה

רבים מבקשים לתרום, אך מתבאסים לנוכח המחשבה שחלק ניכר מהתרומה ישלם משכורות של עובדים בעמותה, ואף מתבאסים שהאתר שדרכו תורמים גם כן גוזר קופון, כך שבסופו של יום רק חלק שולי מהתרומה מגיע ליעד. ובכן נכון שכך זה קורה לא פעם, אך כאן ב jgiveאתם מוזמנים לגלות שהדברים מתנהלים בצורה שונה. כאן לא "גוזרים קופון" , וזאת כי בין היתר jgive היא בעצמה עמותה ללא מטרת רווח. מכאן שאם מבקשים לוודא שמקסימום מסך התרומה אכן יגיע ליעד, jgive היא בהחלט הכתובת הנכונה.

לעשות טוב ולהרגיש טוב

לסיכום נציין שפלטפורמת  jgiveמציעה אינספור עמותות שכולן ללא יוצא מהכלל מחזיקות בניהול תקין מרשם העמותות, מרכזת עבורכם את סך הקבלות לטובת החזרי מיסים בסוף השנה, ו jgive מציעה מדדי שקיפות עבור כל עמותה ועמותה. מכאן שאם מבקשים לעשות טוב ובאותה נשימה להרגיש טוב, אתם כבר יודעים מהי התשובה. הגיע הזמן לתרום ולהיות חלק ממשהו הרבה יותר גדול ומופלא!

נגישות
גלילה לראש העמוד