הוצאתם ספר בהוצאה עצמית ואתם מתלבטים איך לספק אותו לקונים? כדאי שתכירו את שירות משלוח אקספרס

אז בשעה טובה – אחרי עבודת מחקר מאומצת, שעות של כתיבה מול המחשב, התייעצות עם חברים ואנשים קרובים, לא מעט טיוטות שהלכו לפח וכנראה גם כמה וכמה לילות טרופי שינה בדרך – הוצאתם את הבייבי שלכם, הספר שכתבתם בעצמכם. בעבר נראה כי הבחירה האוטומטית של כל מי שכתב ספר הייתה להוציא אותו דרך הוצאת ספרים, אך היום נראה כי סופרים רבים ובמיוחד כאלו שהם מתחילים בוחרים להוציא אותו לאור בהוצאה עצמית. במקום למכור אותו דרך ההוצאה בחנויות הספרים, מחזיקים את המלאי של הספרים בבית ומוכרים את הספר באינטרנט וזוהי בהחלט שיטה נוחה. מכאן, כל מה שצריך זה לספק אותו לרוכשים כמובן וברור שלא ניסע בעצמינו לנקודות שונות בארץ בכל פעם שמתבצעת רכישה. אז מה עושים? אנחנו רוצים להכיר לכם את השירות המצוין של משלוחי אקספרס מהירים שיפתור לכם את הבעיה.

איך זה בדיוק עובד?

אז מהו בעצם משלוח אקספרס? למעשה מדובר במשלוח מאפשר לנו ליהנות משילוח מהיר במיוחד שמגיע ביום ההזמנה (למעט מקרים בהם ההזמנה נעשתה בשעה מאוחרת ביום ואז המשלוח יגיע יום למחרת). השירות מתבצע ברכבים ממותגים ובטוחים עם שליחים מקצועיים ואדיבים שיפנו אל הלקוחות שלכם ממש כנציגים שלכם לכל דבר ועניין.

לאן אפשר לשלוח את המוצרים?

בגדול, לאן שאתם רוצים. השירות המצוין של חברת מיי דליברי מאפשר עבודה בפריסה רחבה. כלומר – ניתן לאסוף את המשלוח כמעט מכל נקודה בארץ ולשלח אותו כמעט לכל נקודה אחרת. החריגים היחידים הם אזורי סיכון מעבר לקו הירוק או אזורים מרוחקים ביותר ולא נגישים. בקיצור – אתם לא מוגבלים באף צורה ויכולים לשלוח לאן שאתם צריכים את הספרים שלכם.

 

 

כמה ספרים אפשר לשלוח בבת אחת?

שימו לב שניתן לשלוח סחורה עד 20 קילו, כלומר לא מעט ספרים. רבים מהסופרים בהוצאה עצמית לא נדרשים לספק כמויות שעולות על המשקל הזה בכל פעם, בוודאי לא כשמדובר על שירות מהיר מהיום להיום או מהיום למחר.

מערכת מעקב דיגיטלית מתקדמת

אז בחרתם בשירות משלוחים מקצועי ומנוסה, ועדיין אתם רוצים להיות בטוחים שהמשלוח מגיע ליעדו כמו שצריך. לצורך כך העמידה חברת מיי דליברי לרשות לקוחותיה מערכת מעקב דיגיטלית מתקדמת המאפשר לראות בכל רגע היכן המשלוח ומה הסטטוס שלו.

מה היתרונות של משלוח אקספרס עם מיי דליברי?

ישנם לא מעט יתרונות כאלו, בטח אם האופציה השנייה שלכם היא לשלח בעצמכם:

  • שקט נפשי וביטחון שההזמנה שלכם תגיע ליעדה בזמן ובצורה מקצועית.
  • הזמנה יעילה ומהירה במיוחד, לא צריך להתעסק עם הרבה בירוקרטיה ועניינים טכניים כאלו ואחרים.
  • שליחות בפריסה רחבה – אפשר לשלוח מכל מקום לכל מקום בארץ.
  • זמינות מלאה ומענה על כל שאלה מצדה של חברת מיי דליברי – אתם אף פעם לא לבד.
  • צוות מקצועי ואדיב – החל ממנהלי השילוח, דרך העובדים של הממשק הדיגיטלי ועד לשליחים עצמם כמובן, דבר שהוא חשוב ביותר מול הלקוחות שלכם.

כמובן שעם כל הדברים האלו גם צריך לזכור שאתם חוסכים לעצמכם הרבה זמן יקר ולא צריכים להתעסק בכל נושא המשלוחים בעצמכם.

לסיכום

עם מיי דליברי תוכלו לשלוח את הספרים שלכם במהירות לכל לקוח שרכש אותם. אפשר לעבוד איתם באופן מזדמן וכן להגיע להסכם קבוע אם אתם יודעים שיש לכם נפח מכירות חודשי קבוע פחות או יותר. זה הזמן לנסות את השירות שיחסוך לכם הרבה זמן ומאמץ, ושיהיה הרבה בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד