אין צורך לפתוח ספר – ריכזנו עבורכם את כל המידע על תוסף התזונה כורכומין

כורכום הוא תבלין אהוב במיוחד על הקהל הישראלי, וזאת בשל הטעם העז כמו גם הצבע היפהפייה שהופך אותו לתבלין מבוקש במיוחד. אולם, האם ידעתם כי לתבלין הזה מיוחסים גם סגולות בריאותיות? בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה חברות מובילות מצליחות לפתח תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של כורכמין אשר הוא חומר פעיל ואחד מהצמחים הנחקרים ביותר. אם עדיין לא שמעתם עליו, ריכזנו בעבורכם את כל מה שצריך לדעת אודות תוסף תזונה מבוקש.

כורכרמין – כל מה שצריך לדעת

כוכרמין הוא חומר פעיל המצוי בתוך השורש של צמח הכורכום, כאשר במזרח נעשה בו שימוש מזה מאות שנים לטובת טיפול טבעי בדלקות, טיהור כמו גם ניקוי הגוף ובהתאם לכך חיזוק המערכת החיסונית. בתרבות המערב הכוכרום מוכר יותר בתור תבלין, אולם בעקבות מעל ל-5,000 מחקרים שנערכו כאן בישראל כמו גם בעולם ואשר בדקו האם מה שעובד בתרבות המזרח יכול לעבוד גם כאן, בעקבות החומרים הפעילים המצויים בתוך התבלין הצהוב, כאשר צריך לקחת בחשבון כי הכוכרמין מצוי בשורש הצמח הזה בריכוז נמוך מאוד של כ-3% בלבד, ועל כן יש חשיבות לרכישה של תוסף תזונה אשר מכיל ריכוז גבוה של הכוכרמין, וזאת מתוך מטרה לקבל את היתרונות המיוחסים לשורש הזה.

היתרון של החומר הפעיל הזה נובע בעקבות היותו נוגד חמצון אשר נועד לסייע לטובת נטרול של רדיקלים חופשיים בדם, לצד הגברה של אנזימים אשר מעודדים את הפעילות של נוגדי החמצון המצויים בגוף, כל זאת מתוך מטרה להילחם בדלקות ובהתאם לכך גם לחזק את המערכת החיסונית. הכורכרמין נספג באזור המעי ועל כן הפיתוח של התוסף מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להוביל לניצול הרכיבים המצויים בתוך פצצת נוגדי החמצון הזה.

 

 

כיצד לבחור את התוסף האיכותי ביותר?

כאשר בוחרים תוסף תזונה המכיל את הכורכמין, חשוב לקרוא את התווית המוצמדת למוצר, וזאת מתוך מטרה לוודא כי הריכוז של הכוכרמין הוא בשיעור של לפחות 95%. הסיבה לכך נובעת בעקבות ספיגה מהירה של התוסף באזור המעי ובהתאם לכך ניצול מקסימלי. בנוסף, בדקו כי מדובר בתוסף המכיל קפסולות ייחודיות לשחרור מושהה וזאת מתוך מטרה להימנע מספיגה של הכוכרמין באזור הקיבה. ביצוע של השוואה הוא חלק חיוני מאוד בתהליך הבחירה, ועל כן מומלץ לקבל המלצות מחברים ובני משפחה שכבר נוטלים את התוסף ויכולים להעיד על האיכות כמו גם על החברה ממנה הם רכשו.

בנוסף, חשוב לבדוק כי התוסף אותו אתם רוכשים מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות, כל זאת מתוך מטרה לוודא כי אתם נוקטים בפעולה אקטיבית לטובת חיזוק מערכת החיסון וכן יצירה של מערך התומך בבריאות, באופן טבעי וללא תופעות לוואי. בכך ניתן יהיה להוביל להשקעה כספית משתלמת, כאשר כיום ניתן לבצע את הרכישה של תוסף איכותי דרך חנויות מתמחות מבלי לצאת מהבית ועם משלוח מהיר.

לסיכום

המחקרים פורצי הדרך בתחום החקר בנוגע לכוכרמין הוביל לפיתוח של תוספים אשר מכילים את תמצית שורש הכורכום אשר נעשה בו שימוש מזה אלפי שנים בתרבות המזרח, וכעת הגיע למערב בדמות של כמוסות איכותיות המכילות את הכורכרמין לצד חומרים טבעיים נוספים, ללא תופעות לוואי. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם וזאת מתוך מטרה להבטיח שימוש בטוח המתבצע על פי הרקע האישי ועם שימת דגש על הקפדה על נטילה בטוחה המתבצעת בהתאם להוראות היצרן.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות
גלילה לראש העמוד