המדריך המלא לעישון קנאביס רפואי

בשנים האחרונות נראה כי צמח הקנאביס עבר מהפך של ממש. אם בעבר הוא נחשב למוקצה ואנשים תפסו אותו כדבר מסוכן ושלילי, הרי שכיום לא רק זה לא כך, אלא שממש יש תרבות שלמה מסביבו ולא מעט אנשים שצורכים אותו למטרה רפואית או סתם כך בשביל הכיף. מי שאוהב לצרוך קנאביס על בסיס קבוע מחפש באופן טבעי את הקנאביס הטוב ביותר בשוק, ואין ספק שכיום הקנאביס שנחשב לטוב ביותר בישראל הוא מה שנקרא קנאביס רפואי, אותו קנאביס שמגודל באופן חוקי למטרות רפואיות. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של הקנאביס הרפואי, הכנו עבורכם מדריך מקיף למדי אך גם תמציתי עם כל מה שצריך לדעת – החל מהדרך להוציא רישיון לשימוש רפואי ועד לדרכים לצרוך קנאביס. אז ללא הקדמה נוספת, בואו נתחיל.

איך להוציא אישור לשימוש בקנאביס רפואי?

אין ספק שכיום מדובר על משהו שכולם רוצים שיהיה להם. נכון, אנחנו לא חיים במדינת קליפורניה, שם למעשה ישנה לגליזציה מלאה, וכל אדם יכול לקבל בקלות רבה רישיון רפואי. עם זאת, הנושא בהחלט התקדם בשנים האחרונות וכיום ניתן להוציא רישיון לקנאביס רפואי הרבה יותר בקלות. כמובן שצריכה להיות בעיה כלשהי (ישנן התוויות קבועות שמקנות באופן אוטומטי אפשרות להוצאת רישיון), אך למעשה בכל מקרה של כאב שלא ניתן למצוא לו מזור אפשר לפנות אל הרופא ולנסות לקבל אישור. בהחלט שווה להתייעץ עם מומחים ויש סיכוי לא רע שתצליחו גם אתם לקבל אישור בהקדם.

 

הדרכים הנפוצות לצריכת קנאביס רפואי?

אידוי:

אידוי זוהי דרך צריכה נפלאה בגלל שאי מאפשרת ליהנות מהאפקט של הקנאביס במהירות ממש כמו בעישון, ללא הנזקים הכרוכים בעישון. וופורייזר הוא מכשיר לאידוי קנאביס והוא למעשה זה שבאמצעותו נעשה האידוי. הוא עובד על חימום של התפרחת עד לאידוי של החומרים הפעילים כך שניתן לשאוף את האדים לריאות.

עישון:

עישון זוהי דרך צריכה נפוצה ומוכרת לצריכת קנאביס. כמובן שעישון זה משהו שמזיק לגוף בגדול וצריך לקחת זאת בחשבון. יש כאלה שמעשנים מיקס הכולל גם טבק וזה כמובן עדיף פחות. מי שלא רוצה לעשן קנאביס נקי מכל סיבה שהיא יכול להחליף את הטבק בתערובות מיוחדות וטבעיות יותר שנקראות תחליפי טבק. נכון זה עדיין עישון לכל דבר, אבל מדובר על דברים פחות גרועים משמעותית מטבק סיגריות.

שמנים:

שמנים זו אפשרות מצוינת לצריכה, מצוין במיוחד למי שפחות אוהב שאיפה לריאות. את השמנים ניתן לטפטף מתחת ללשון. חשוב לשים לב כי ההשפעה מגיעה לאט יותר מעישון, לרוב תוך שעה עד שעתיים.

אכילה:

בהחלט ניתן להכין בבית די בקלות חמאת קנאביס רפואי ולשלב אותה במאכלים שונים. גם כאן מדובר על השפעה שלוקח לה יותר זמן להגיע, אך היא תהיה בעוצמה חזקה יותר.

עישון בפעם הראשונה

קודם כל חשוב לשים לב כי הדברים כאן אינם בגדר ייעוץ רפואי מקצועי. אם אתם מעוניינים לצרוך בפעם הראשונה ובכלל קנאביס רפואי אנו ממליצים לכם להתייעץ עם הרופא שלכם ולא לעשות זאת על דעת עצמכם. מעבר לכך שימו לב כי מדובר בזני קנאביס חזקים במיוחד ולכן בפעם הראשונה שאתם צורכים אותם מומלץ לעשות זאת עם אדם קרוב שאתם סומכים עליו.

בשורה התחתונה, הקנאביס הרפואי נחשב לטופ של תעשיית הקנאביס בישראל וכך מומלץ לצרוך אותו בעתיד.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות
גלילה לראש העמוד