הדפסת מחברות ממותגות: לכתוב בנימה אישית

מחברת יכולה לשמש כיומן, אך האם יומן יכול לשמש כמחברת? אחרי הכול, בשני המקרים מדובר באוסף של דפים מחוברים. אז מה ההבדל? הדפסת מחברות ממותגות יוצרת את כל ההבדל, מבחינת כוונת השימוש במחברת או ביומן.

כשאתם רוכשים מחברת רגילה, אתם בדרך כלל זקוקים לה לשימוש בשיעורים או בסמינרים. לעומת זאת, כשאתם כותבים ביומן, אתם רוצים לתעד משהו ספציפי – כמו מחשבות, שאיפות, חוויות מסע, פרטים על תרגילים שאתם מבצעים, הרגלי אכילה, חלומות, רעיונות לספר הבא שלכם, וכן הלאה.

יש משהו מרגיע באמת בכתיבת יומן

כמו ציור, הכתיבה מאפשרת לכם לקחת כמה רגעים שקטים כדי לאסוף, לשקף ולזקק את מחשבותיכם לפני שאתם מעבירים אותם למילים על הנייר.

תהליך הכתיבה מאפשר לכם לחשוב על מצבים באופן אנקדוטלי או כסדרה של סצנות מחוברות. מה קרה היום שכדאי לכתוב עליו? למה זה חשוב? איך הגבתם למשהו בלתי צפוי? אילו פעולות או אינטראקציות היו חשובות היום? האם השגתם יעדים?

לא משנה איזה מידע תכתבו ביומן שלכם, זה המידע שלהם. הוא אישי, אז למה לא ליצור יומן מותאם אישית באמצעות הדפסת מחברות ממותגות?

יומן

כתיבה יצירתית מתחילה עם עיצוב

השראה לכתיבה מתקבלת באמצעות דפים מעוצבים עם הנחיות כתיבה, רשימות של תרגילים יומיים, מטרות כושר או הגיגים רוחניים, פגישות או חוויות או רגשות אחרים שאותם תרצו לתעד.

ברגע שיש לכם רעיון לעיצוב המחברת שלכם, אתם יכולים להזמין הדפסת מחברות מעוצבות ולעצב אפילו כריכה משלכם עם התמונות המועדפות עליכם, ולבחור אפשרות של כריכה רכה, כריכה קשה או מחברת סליל.

מחברת בהתאמה אישית לאנשים ייחודיים

למה להסתגל למשהו שאתם מוצאים על מדף שרק נראה קרוב למה שאתם רוצים, כשיש לכם אפשרות ליצור משהו מושלם עבורכם?

הודות לפלטפורמה המעולה של הדפסת מחברות ממותגות לפי דרישה, אתם יכולים ליצור את היומן שלכם ולהזמין כמה עותקים שאתם צריכים, בקלות ובמהירות!

חברה שמבצעת דברי דפוס ממותגים אישית, משתמשת בכמה תבניות בסיסיות מוכנות לשימוש. כל שעליכם לעשות הוא להעלותאת הקובץ שאותו אתם רוצים להדפיס, ליצור עטיפה ולהזמין עותק. המחברות הממותגות שלכם יגיעו אליכם בתוך זמן קצר.

בחירת הפורמט המתאים אישית ליומן

יתכן שתרצו לבצע הזמנת מחברות ממותגות עם כמה ציטוטים מעוררי השראה שיגבירו את המוטיבציה שלכם. פשוט הוסיפו אותם, ואתם יכולים אפילו לערבב ולהתאים עמודים מרופדים ולא מסודרים כך שהיומן שלכם יכול לכלול דפי טקסטים ואת כל הרישומים שלכם.

מה שנפלא בלבצע בעצמכם את המחברת שלכם, זה שאתם מקבלים מחברת שהיא שלכם במאת האחוזים!

לסיום, בואו נדבר על עטיפת המחברת החדשה שלכם

הדפסת מחברות ממותגות מאפשרת לכם להשיג את המחברת שאתם חולמים עליה, וחברה שמבצעת דברי דפוס ממותגים נותנת לכם אפשרויות פשוטות באמצעות תבניות הכריכות שלכם – מה שמאפשר לכם להוסיף טקסטים ותמונות לכריכה שהוכנה מראש, או שאתם יכולים להיות יצירתיים וליצור כריכה משלכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד