ספרי הילדים של דודי שמאי

אם אתם רוצים שהילדים שלכם יקראו ספרים ויעיינו בספרים שיעזרו להם להתפתח, אם אתם רוצים לפתח את היכולות המוטוריות של ילדכם ולעזור להם להבין צורות, צבעים וללמוד יותר על עולם הציור – חשוב שתכירו את הספרים של מאייר, יוצר וקריקטוריסט מוכשר במיוחד.

דודו שמאי, הינו אחת מדמויות המפתח בתרבות הישראלית, והוא הוציא לאור כמה וכמה ספרים איכותיים שמסייעים לילדים לפתח את יכולות הציור, היצירה שלהם ואת היכולות המוטוריות שלהם.

ספרי הילדים של דודי שמאי

אבל מיהו דודי שמאי?

דודי שמאי הוא מאייר ידו,  יוצר קריקטורות מוכר שאף הציג בתערוכות שונות וגדולות בארץ ובעולם. שמאי ידוע בדרך שלו לאייר בצורה הומוריסטית דמויות מכל הסוגים.

האיורים של שמאי התפרסמו בשלל מגזינים ועיתונים כמו: מעריב, לאישה, מעריב לנוער ושלל עיתונים גדולים בארץ ובעולם.

שמאי ידוע ביכולות שלו להציג את העולם בצורה הומוריסטית וכובשת ועם השנים ובשל אהבתו לאיור, הוא פיתח שיטה מקורית ופשטה שבה ניתן לצייר בעלי חיים בקלות. בכך יכולים ילדים וגם מבוגרים לפתח את עולם הדמיון, האיור והיצירה שלהם.

איזה ספרים לילדים של דודי שמאי אפשר למצוא?

כיום בין היצירות של דודו שמאי שלל ספרים ביניהם "ידיים מציירות" ספר שמסייע לילד לצייר שלל חיות כמו כלב, דב, לוויתן ועוד באמצעות שיטה חדשה, מקורית ונכונה יותר לציור בעלי חיים.

ספר נוסף המומלץ לפעוטות הוא "צרור תמונות" ספר מושקע במיוחד אשר בו שלל תמונות לפעוטות. ספר זה הוא ספר נוסף שבו הפעוטות יכולות ליהנות מציורים מדויקים של ירקות ושלל אלמנטים.

עוד הוציא לאור שמאי את ספרי ABC שמיועדות להקנות לילדים את יכולות הכתיבה וזאת באמצעות עיון בספר עם אותיות ומספרים המלווים באיורים צבעוניים המציגים אותיות ומספרים בצורה ברורה.

מי שרוצה להכיר לפעוט שלו צורות, יוכל להקנות לפעוט את "ספר הצורות" של דודי שמאי, אשר בעזרתו לומדות הפעוטות להכיר צבעים, עצמים צורות ושלל אובייקטים שמפתחים את המחשבה תוך שהצורות מאוירות ביד אמן.

גם הספר " מי יהיה מלך החיות" הוא כזה שרבים אוהבים ומכירים המספר על מלך שנעלם וחיות היער רוצות להחליף אותו.

המבוגרים יוכלו להתפנק עם הספר "באהבה" של שמאי, בו קובצו 60 איורים שנונים, מדהימים וציניים על אהבה לאוכל, לאנשים ולכל דבר בעולם אותם אייר שמאי.

לסיכום, דודי שמאי הוא סופר ומאייר שחשוב שכל ילד יכיר. באמצעות הספרים שלו לפעוטות וילדים – יכולים רבים מהילדים לפתח שלל עולמות וליהנות מספרי איכות של מאייר שנחשב הטובים והאיכותיים בארץ.

את כלל הספרים שהזכרנו כאן ועוד שלל ספרי איכות כתב ואייר דודי שמאי מתוך אהבתו לעולם הציור, האיור כמו גם חיבתו לפיתוח יכולות מוטוריות וכישרונות בקרב ילדים ופעוטות.

נגישות
גלילה לראש העמוד