עכשיו גם אתם יודעים: למה חברות ליסינג צריכות ניהול צי רכב?

צי הרכב הוא הנכס הפיזי המרכזי של חברות ליסינג. זהו בוודאי נכס חיוני ואפילו קריטי לפעילותן התקינה ולהצלחתן. כיצד משתלבות בכך תוכנות לניהול צי רכב? ואיזו תוכנה כזו מומלצת במיוחד?

ניהול צי הרכב והליסינג בכלל

כאשר לקוחות פונים לסוכנות רכב, הם לא מצפים לרכב מושלם, אבל הם בהחלט מצפים לרכב תקין ואמין, נקי ובמצב טוב. הם גם מצפים לכך, שכל הקשור בעסקה שלהם מול הסוכנות, ינוהל באופן מסודר ומדויק. הלקוח עשוי לשמור את המידע על כך בצורות פשוטות למדי. אך סוכנות הרכב צריכה כמובן פתרון מקצועי רחב לניהול, כולל ובמיוחד עבור ניהול כל צי הרכב שלה. למידע נוסף על ניהול צי רכב, לחצו כאן ותגיעו לאתר תפנית. זו היא תוכנת ERP (ניהול משאבים ארגוני), אשר מותאמת מראש למגזרים עסקיים שונים. תפנית מגיעה גם עם התאמה למגזר הליסינג והשכרת הרכב ובגרסתה הזו, יש לה גם מודול לניהול ציי הרכב. חברת ליסינג שבוחרת בפתרון כזה, מסוגלת לטפל במגוון הרחב של הפעילויות הדרושות בענף הליסינג, באופן האיכותי ביותר. תפנית היא פיתוח של חברת הטכנולוגיה הוותיקה והמוערכת מטריקס והיא נמצאת בפיתוח מתמשך כשני עשורים! משמע – זהו מוצר בשל ביותר, שמותאם היטב לדרישות השוק המקומי.

מה תפנית כוללת?

ספציפית מבחינת ניהול צי הרכב, תפנית מציעה ניהול לפי סניפים, רכב בבעלות, רכב בליסינג מימוני או רכב בליסינג תפעולי. תוכלו לנהל בעזרתה את חוזי הליסינג, תיעוד פרטי הרכב, רישום וניהול ק”מ, היסטוריית הפעולות שבוצעו לגבי הרכב, תוכנית הטיפולים, תיעוד התקנות, ביטוחים, דלקנים, כביש 6 והוצאות נוספות וכן תאונות ועבירות תנועה.

 

 

עוד יכולות

חברות ליסינג ימצאו שתפנית כוללת מודולים שימושיים נוספים עבורן, בהם

  • מודול ניהול שירות ומרכז שירות – השירות ומרכז השירות יבטיחו שהלקוחות מרוצים והרכבים תקינים. המודול לנושאים אלה בתפנית, יבטיח שפעילות זו מתפקדת "כמו שעון".
  • מודול CRMניהול קשרי לקוחות מתקדם ומסודר.
  • מודול ניהול מכירות – להפקת המיטב מפעילויות המכירות, שהן היבט קריטי כמובן בהצלחת כל עסק בתחום הליסינג.
  • מודול ניהול השכרת רכב – עם רישום מפורט של כל המידע הדרוש.

מגזרים נוספים ועוד

תפנית היא כאמור מערכת ERP מותאמת מגזרים. להשלמת התמונה, נציין שהיא מגיעה גם בגרסאות שמותאמות עבור מגזרים נוספים רבים, כגון מגזר האשראי החוץ הבנקאי, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה) וחברות שירותים. מערכות ERP הן מערכות ניהול בגישה רחבה וכוללנית ורואים זאת גם בתפנית, אשר מציעה (למשל) גם

  • מודול ניהול פיננסי – ניהול פיננסי הוא אתגר מתמשך בעסקים באשר הם. כך הדבר, בוודאי גם בחברת ליסינג גדולה. מודול זה יסייע לתת לכך מענה מקצועי, יקל וישפר את הניהול הכספי.
  • מודול ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה – לוגיסטיקה ושרשרת אספקה הם נושאים מורכבים, שעלולים להיות מקור לעיכובים, סרבולים ובזבוז מסוגים שונים. ניהול באמצעות כלי איכותי כמו תפנית, מצמצם סיכונים כאלה.
  • התרעות שימושיות – מעבר לכך, תפנית תוכל להתריע בפניכם באופן אוטומטי על מצבים שונים. למשל סיום מתקרב של ביטוח לרכב, סיום תקופת רישוי הרכב, מועד של בדיקות תקופתיות או צורך מתקרב לבצע טיפולי יצרן.
  • דו"חות – תוכלו להפיק מהמערכת בקלות דו”חות שונים ככל שנדרש. כולל דו"חות מוגדרים מראש, כגון ניתוח ההכנסות מפעילות הליסינג.

לסיכום

בכדי להבטיח תפקוד מקצועי מאלף עד תו, לכו גם בנושא התוכנה על הטוב ביותר, עם תפנית של מטריקס.

נגישות
גלילה לראש העמוד